Rànquing LLIGA TARDOR 2018/19 ronda 1
G = Guanyats, P = Perduts, I = Empatats, N = No presentats, PT = Punts Totals
Grupo 1
GPENPTEquipDani Oses/Juanlu BlaXAVI J e IVAN B.MARC HERRERÍAS / MIGUEL GONZÁLEZ-CARRASCOSABerta Sarr/Robin HaziEnric Larr/Rubén SerrBorja & PolRoger Puig/Pau DiazAntoni Pic/Oscar GuiuAlfonso Mi/Victor Gar
1400012Dani Oses/Juanlu Bla6/11/2018 14:30:006-3 / 6-312/11/2018 14:00:006-1 / 6-225/10/2018 20:00:006-3 / 6-46-4 / 6-0
230009XAVI J e IVAN B.6-4 / 6-36/11/2018 19:30:004-6 / 7-5 / 9-526/10/2018 19:00:006-0 / 6-220/11/2018 20:00:0013/11/2018 20:30:00
311003MARC HERRERÍAS / MIGUEL GONZÁLEZ-CARRASCOSA6/11/2018 14:30:004-6 / 3-66-2 / 6-213/11/2018 21:30:007/11/2018 14:30:0026/10/2018 14:30:00
411003Berta Sarr/Robin Hazi3-6 / 3-66/11/2018 19:30:0016/10/2018 19:30:0012/11/2018 20:00:004-6 / 6-3 / 7-6
512003Enric Larr/Rubén Serr12/11/2018 14:00:006-4 / 5-7 / 5-92-6 / 2-66/11/2018 20:00:009/11/2018 14:00:0026/10/2018 20:30:00
601000Borja & Pol1-6 / 2-626/10/2018 19:00:0013/11/2018 21:30:0016/10/2018 19:30:006/11/2018 20:00:0023/10/2018 20:00:0030/10/2018 13:00:00
701000Roger Puig/Pau Diaz25/10/2018 20:00:000-6 / 2-612/11/2018 20:00:0023/10/2018 20:00:0015/11/2018 20:15:005/11/2018 20:30:00
802000Antoni Pic/Oscar Guiu3-6 / 4-620/11/2018 20:00:007/11/2018 14:30:006-4 / 3-6 / 6-79/11/2018 14:00:0030/10/2018 13:00:0015/11/2018 20:15:00
90101-2Alfonso Mi/Victor Gar4-6 / 0-613/11/2018 20:30:0026/10/2018 14:30:0026/10/2018 20:30:005/11/2018 20:30:00


Grupo 2
GPENPTEquipAitor Garc/Silvia CarIvan Lopez/Pol FerrerBorja Alva/Josep SotoJordi Nico/Alberto ChVictor Col/Sergio LopJordi Pein/Albert HerAlbert Tri/Jordi TrilAdolf Gaba/Pere Llobe
1031009Aitor Garc/Silvia Car6/11/2018 12:30:007-5 / 4-6 / 6-106-4 / 6-37/11/2018 20:30:0012/11/2018 14:00:007-6 / 6-46-1 / 6-4
1120006Ivan Lopez/Pol Ferrer6/11/2018 12:30:0014/11/2018 21:00:006-4 / 6-329/10/2018 12:30:005/11/2018 21:00:006-1 / 6-1
1220006Borja Alva/Josep Soto5-7 / 6-4 / 10-614/11/2018 21:00:006/11/2018 14:30:0025/10/2018 13:00:0026/10/2018 14:00:006-1 / 6-1
1312003Jordi Nico/Alberto Ch4-6 / 3-64-6 / 3-66/11/2018 14:30:0025/10/2018 19:30:007-5 / 7-613/11/2018 19:30:0031/10/2018 14:00:00
1400000Victor Col/Sergio Lop7/11/2018 20:30:0025/10/2018 13:00:0025/10/2018 19:30:0012/11/2018 20:30:00
1501000Jordi Pein/Albert Her12/11/2018 14:00:0029/10/2018 12:30:0026/10/2018 14:00:005-7 / 6-75/11/2018 20:30:00
1601000Albert Tri/Jordi Tril6-7 / 4-65/11/2018 21:00:0013/11/2018 19:30:00
1703000Adolf Gaba/Pere Llobe1-6 / 4-61-6 / 1-61-6 / 1-631/10/2018 14:00:0012/11/2018 20:30:005/11/2018 20:30:00


Grupo 3
GPENPTEquipToni Domen/Javier GarBorja Dura/Alex TrillJosep Mari/Carlos GarEnrique Mo/Aleix ArimJon Grau/Xavier SimEdu Corral/Alfonso OrCarlos Viñ/Carles HerJordi Llob/Eduard Pra
1820006Toni Domen/Javier Gar4-6 / 6-2 / 10-56/11/2018 21:15:0027/10/2018 20:00:0023/11/2018 20:30:006-3 / 6-1
1921006Borja Dura/Alex Trill6-4 / 2-6 / 5-106-2 / 4-6 / 10-97/11/2018 19:30:005/11/2018 20:30:0012/11/2018 21:30:006-4 / 5-7 / 10-8
2020006Josep Mari/Carlos Gar25/10/2018 21:30:006-4 / 7-56-1 / 6-48/11/2018 21:30:0015/11/2018 21:30:00
2121006Enrique Mo/Aleix Arim6/11/2018 21:15:002-6 / 6-4 / 9-1025/10/2018 21:30:006-4 / 4-6 / 10-56-7 / 7-6 / 10-5
2212003Jon Grau/Xavier Sim7/11/2018 19:30:004-6 / 5-74-6 / 6-4 / 5-106-4 / 6-429/10/2018 22:00:008/11/2018 20:15:00
2313003Edu Corral/Alfonso Or27/10/2018 20:00:005/11/2018 20:30:001-6 / 4-67-6 / 6-7 / 5-104-6 / 4-614/11/2018 20:45:006-4 / 7-5
2400000Carlos Viñ/Carles Her23/11/2018 20:30:0012/11/2018 21:30:008/11/2018 21:30:0029/10/2018 22:00:0014/11/2018 20:45:006/11/2018 20:00:00
2503000Jordi Llob/Eduard Pra3-6 / 1-64-6 / 7-5 / 8-1015/11/2018 21:30:008/11/2018 20:15:004-6 / 5-76/11/2018 20:00:00


Grupo 4
GPENPTEquipSiro Arias/Oscar AlsiAlberto Go/Jose MariaJordi Rubi/Juan Blas Luis Dorad/Juan ManueÒscar Lope/Ruben InfaSergi Mold/Xavi PlanaFrancisco Gar/Azzam Char
2620006Siro Arias/Oscar Alsi27/11/2018 20:30:006-1 / 6-46/11/2018 20:45:0024/10/2018 21:15:006-4 / 6-1
2710003Alberto Go/Jose Maria27/11/2018 20:30:008/11/2018 20:15:0013/11/2018 20:00:0022/11/2018 21:00:006-4 / 6-0
2811003Jordi Rubi/Juan Blas 1-6 / 4-613/11/2018 21:15:0020/11/2018 20:30:006-1 / 6-2
2900000Luis Dorad/Juan Manue6/11/2018 20:45:008/11/2018 20:15:0013/11/2018 21:15:0023/10/2018 20:15:00
3000000Òscar Lope/Ruben Infa24/10/2018 21:15:0013/11/2018 20:00:0020/11/2018 20:30:006/11/2018 20:45:00
3100000Sergi Mold/Xavi Plana22/11/2018 21:00:0013/11/2018 21:15:00
3203000Francisco Gar/Azzam Char4-6 / 1-64-6 / 0-61-6 / 2-623/10/2018 20:15:006/11/2018 20:45:0013/11/2018 21:15:00


Grupo 5
GPENPTEquipJaume Sari/Jose IgnacJose Manue/Eduardo MeJavier Con/Rosa RodenJudit Orio/Alex MendoMarc Deiro/Òscar LopeSilvia Esc/Laura LlucVulart - YusteCarla Llat/Marta Orop
3320006Jaume Sari/Jose Ignac6-2 / 6-022/10/2018 20:30:0016/11/2018 18:00:007/11/2018 20:30:006-3 / 6-3
3410003Jose Manue/Eduardo Me12/11/2018 19:00:005/11/2018 19:45:0024/10/2018 19:30:006-0 / 6-3
3511003Javier Con/Rosa Roden2-6 / 0-66/11/2018 19:30:0015/11/2018 19:00:006-1 / 6-3
3600000Judit Orio/Alex Mendo12/11/2018 19:00:006/11/2018 19:30:0014/11/2018 18:30:00
3700000Marc Deiro/Òscar Lope22/10/2018 20:30:005/11/2018 19:45:0015/11/2018 19:00:00
3800000Silvia Esc/Laura Lluc16/11/2018 18:00:0014/11/2018 18:30:005/11/2018 19:45:00
3900000Vulart - Yuste7/11/2018 20:30:0024/10/2018 19:30:0014/11/2018 19:30:00
4003000Carla Llat/Marta Orop3-6 / 3-60-6 / 3-61-6 / 3-65/11/2018 19:45:0014/11/2018 19:30:00


Grupo 6
GPENPTEquipEdu Delta/Paco AmigoSergi Fibl/Guillem JiAlberto Va/Hector MelMiriam&AnaïsMarc Sabor/Jaume LisbClara Deop/David LlopEmma Caste/Monica Ari
4120006Edu Delta/Paco Amigo19/11/2018 19:45:0013/11/2018 20:45:0016/11/2018 19:30:006-1 / 6-16-4 / 6-3
4210003Sergi Fibl/Guillem Ji19/11/2018 19:45:0013/11/2018 20:30:0027/10/2018 12:30:007-5 / 6-25/11/2018 19:00:00
4310003Alberto Va/Hector Mel13/11/2018 20:30:006/11/2018 20:30:0023/10/2018 20:45:008/11/2018 20:45:006-3 / 6-4
4400000Miriam&Anaïs13/11/2018 20:45:0027/10/2018 12:30:006/11/2018 20:30:0012/11/2018 20:15:0024/10/2018 20:45:0014/11/2018 19:45:00
4501000Marc Sabor/Jaume Lisb16/11/2018 19:30:005-7 / 2-623/10/2018 20:45:0012/11/2018 20:15:0013/11/2018 19:30:005/11/2018 20:15:00
4601000Clara Deop/David Llop1-6 / 1-65/11/2018 19:00:008/11/2018 20:45:0024/10/2018 20:45:0013/11/2018 19:30:00
4702000Emma Caste/Monica Ari4-6 / 3-63-6 / 4-614/11/2018 19:45:005/11/2018 20:15:00


Grupo 7
GPENPTEquipJosep Crue/Guillem RuSantiago D/Ernesto Feantoni sab/Alejandro Diego Sain/Jordi PizaDavid Apar/Alberto PaAngel Rome/Alfonso MaNil Alfage/Pablo RodrCarles Mos/Alberto Si
4820006Josep Crue/Guillem Ru5/11/2018 21:30:006-0 / 6-314/11/2018 19:15:0024/10/2018 19:30:0012/11/2018 21:30:006-1 / 6-1
4920006Santiago D/Ernesto Fe5/11/2018 21:30:0014/11/2018 21:30:008/11/2018 21:00:006-3 / 6-222/10/2018 21:45:0012/11/2018 21:30:006-1 / 6-0
5021006antoni sab/Alejandro 0-6 / 3-614/11/2018 21:30:006-4 / 7-519/11/2018 19:30:005/11/2018 21:30:006-3 / 6-2
5110003Diego Sain/Jordi Piza14/11/2018 19:15:008/11/2018 21:00:004-6 / 6-4 / 10-716/11/2018 19:30:002/11/2018 17:45:005/11/2018 19:00:00
5213003David Apar/Alberto Pa24/10/2018 19:30:003-6 / 2-64-6 / 5-76-4 / 4-6 / 7-105/11/2018 21:45:006-1 / 6-412/11/2018 20:30:00
5300000Angel Rome/Alfonso Ma12/11/2018 21:30:0022/10/2018 21:45:0019/11/2018 19:30:0016/11/2018 19:30:005/11/2018 21:45:009/11/2018 21:00:0026/10/2018 20:30:00
5402000Nil Alfage/Pablo Rodr1-6 / 1-612/11/2018 21:30:005/11/2018 21:30:002/11/2018 17:45:001-6 / 4-69/11/2018 21:00:00
5502000Carles Mos/Alberto Si1-6 / 0-63-6 / 2-65/11/2018 19:00:0012/11/2018 20:30:0026/10/2018 20:30:00


Grupo 8
GPENPTEquipAlbert Ram/Aleix Cos xavi ensen/albert cunBenito Rea/Cesar OrenImma Soler/Regina MayMerche Muñ/Rosa Mª GrMerce Serr/David SeguRoger Maca/Arnau ComaMaite Domi/Carol Imed
5620006Albert Ram/Aleix Cos 13/11/2018 20:00:006-2 / 6-36/11/2018 19:15:006-2 / 4-6 / 9-65/11/2018 18:30:00
5710003xavi ensen/albert cun13/11/2018 20:00:0014/11/2018 19:30:008/11/2018 19:00:006-2 / 7-6
5811003Benito Rea/Cesar Oren2-6 / 3-614/11/2018 19:30:0025/10/2018 20:30:008/10/2018 18:15:0026/10/2018 20:30:007/11/2018 19:30:006-4 / 6-3
5900000Imma Soler/Regina May25/10/2018 20:30:0015/11/2018 19:30:009/11/2018 20:15:005/11/2018 21:00:00
6000000Merche Muñ/Rosa Mª Gr6/11/2018 19:15:008/11/2018 19:00:008/10/2018 18:15:0015/11/2018 19:30:0022/11/2018 19:30:0018/10/2018 20:00:0025/10/2018 19:30:00
6101000Merce Serr/David Segu2-6 / 6-4 / 6-926/10/2018 20:30:009/11/2018 20:15:0022/11/2018 19:30:0016/11/2018 19:30:0024/10/2018 18:15:00
6201000Roger Maca/Arnau Coma5/11/2018 18:30:002-6 / 6-77/11/2018 19:30:0018/10/2018 20:00:0016/11/2018 19:30:0014/11/2018 18:30:00
6301000Maite Domi/Carol Imed4-6 / 3-65/11/2018 21:00:0025/10/2018 19:30:0024/10/2018 18:15:0014/11/2018 18:30:00


Grupo 9
GPENPTEquipAna Estéve/Montse GalJordi Lópe/Enric ArneIrina Kolu/Paula BorrMariam Mar/Susana PalEzequiel M/Montse MirSantiago E/Cesar OrenNatalia Ch/Maria BoscAroa Marin/Eilyn Moli
6420006Ana Estéve/Montse Gal6-4 / 6-425/10/2018 21:00:008/11/2018 19:30:0022/11/2018 20:30:0019/11/2018 19:30:0016/11/2018 19:15:006-2 / 6-0
6521006Jordi Lópe/Enric Arne4-6 / 4-616/11/2018 20:30:0014/11/2018 20:00:0025/10/2018 20:15:004-6 / 6-1 / 9-66-0 / 6-1
6610003Irina Kolu/Paula Borr25/10/2018 21:00:0016/11/2018 20:30:006-4 / 7-620/11/2018 19:45:0015/11/2018 19:45:007/11/2018 20:45:0022/11/2018 19:45:00
6711003Mariam Mar/Susana Pal8/11/2018 19:30:0014/11/2018 20:00:004-6 / 6-715/11/2018 20:00:0023/10/2018 20:00:006-0 / 3-6 / 11-76/11/2018 21:30:00
6800000Ezequiel M/Montse Mir22/11/2018 20:30:0025/10/2018 20:15:0020/11/2018 19:45:0015/11/2018 20:00:0012/11/2018 18:45:008/11/2018 19:30:00
6901000Santiago E/Cesar Oren19/11/2018 19:30:006-4 / 1-6 / 6-915/11/2018 19:45:0023/10/2018 20:00:0012/11/2018 18:45:0020/11/2018 19:15:00
7001000Natalia Ch/Maria Bosc16/11/2018 19:15:007/11/2018 20:45:000-6 / 6-3 / 7-118/11/2018 19:30:0013/11/2018 19:15:00
7102000Aroa Marin/Eilyn Moli2-6 / 0-60-6 / 1-622/11/2018 19:45:006/11/2018 21:30:0020/11/2018 19:15:0013/11/2018 19:15:00


Grupo 10
GPENPTEquipFrancisco /Sergi SanlXavi Garci/Raul BorraAlejandro /Pau Rio RoDani Cid R/Pere CasteDiego Segu/Maria LienAlex moren/Sergio MorMarc Osete/Joan OseteMartina Ro/Adriana Ho
7221006Francisco /Sergi Sanl6-3 / 6-224/10/2018 19:30:006-2 / 4-6 / 6-96/11/2018 19:15:0018/10/2018 19:30:006-1 / 6-125/10/2018 19:15:00
7311003Xavi Garci/Raul Borra3-6 / 2-626/11/2018 22:00:0012/11/2018 22:00:005-7 / 6-0 / 9-16/11/2018 22:00:0019/11/2018 22:00:0015/11/2018 22:00:00
7410003Alejandro /Pau Rio Ro24/10/2018 19:30:0026/11/2018 22:00:007/11/2018 21:45:0012/11/2018 19:00:0016/11/2018 20:30:0026/10/2018 20:45:006-1 / 6-1
7510003Dani Cid R/Pere Caste2-6 / 6-4 / 9-612/11/2018 22:00:007/11/2018 21:45:0023/10/2018 22:00:0017/10/2018 22:00:005/11/2018 21:45:0019/11/2018 21:30:00
7611003Diego Segu/Maria Lien6/11/2018 19:15:007-5 / 0-6 / 1-912/11/2018 19:00:0023/10/2018 22:00:002-6 / 6-4 / 11-95/11/2018 18:00:00
7701000Alex moren/Sergio Mor18/10/2018 19:30:006/11/2018 22:00:0016/11/2018 20:30:0017/10/2018 22:00:006-2 / 4-6 / 9-1113/11/2018 19:15:00
7801000Marc Osete/Joan Osete1-6 / 1-619/11/2018 22:00:0026/10/2018 20:45:005/11/2018 21:45:006/11/2018 20:45:00
7901000Martina Ro/Adriana Ho25/10/2018 19:15:0015/11/2018 22:00:001-6 / 1-619/11/2018 21:30:005/11/2018 18:00:0013/11/2018 19:15:006/11/2018 20:45:00


Grupo 11
GPENPTEquipJesus More/Gianluigi Jordi Sape/Gabriela GAndreu Her/Joan HernaSara Canfr/Ana María Olga Sanch/Enric ArneMonica Fer/Jael Pla PElisabeth /Fran FernaEsperanza /Laura Pasq
8020006Jesus More/Gianluigi 19/11/2018 20:30:0023/10/2018 21:15:0029/11/2018 20:30:005/11/2018 20:30:0026/11/2018 20:30:006-2 / 6-06-1 / 6-1
8120006Jordi Sape/Gabriela G19/11/2018 20:30:009/11/2018 21:00:003-6 / 6-2 / 9-56-3 / 6-330/11/2018 19:30:0012/11/2018 20:00:00
8200000Andreu Her/Joan Herna23/10/2018 21:15:009/11/2018 21:00:0027/11/2018 21:00:0020/11/2018 21:00:0016/11/2018 21:00:0025/10/2018 21:30:00
8300000Sara Canfr/Ana María 29/11/2018 20:30:0027/11/2018 21:00:0027/10/2018 11:00:001/11/2018 10:00:006/11/2018 19:30:0020/11/2018 18:30:00
8401000Olga Sanch/Enric Arne5/11/2018 20:30:006-3 / 2-6 / 5-920/11/2018 21:00:0027/10/2018 11:00:0024/10/2018 20:00:0013/11/2018 20:45:0026/11/2018 20:30:00
8501000Monica Fer/Jael Pla P26/11/2018 20:30:003-6 / 3-616/11/2018 21:00:001/11/2018 10:00:0024/10/2018 20:00:0021/11/2018 19:30:009/11/2018 18:30:00
8601000Elisabeth /Fran Ferna2-6 / 0-630/11/2018 19:30:0025/10/2018 21:30:006/11/2018 19:30:0013/11/2018 20:45:0021/11/2018 19:30:0019/11/2018 20:30:00
8701000Esperanza /Laura Pasq1-6 / 1-612/11/2018 20:00:0020/11/2018 18:30:0026/11/2018 20:30:009/11/2018 18:30:0019/11/2018 20:30:00


Grupo 12
GPENPTEquipAnna Pujol/Alicia DiaEli Astell/Marta MartCristina H/Belen RodrIratxe Per/Laura RocaGemma & AnnaLourdes Ag/Maria JoséGemma Verg/Susana MoyMaria jose/Elena GarcRebeca Mal/Laia Farre
8830009Anna Pujol/Alicia Dia7-6 / 6-023/10/2018 17:00:008/11/2018 19:00:0014/11/2018 19:45:006-2 / 6-17/11/2018 19:15:006-1 / 6-0
8911003Eli Astell/Marta Mart6-7 / 0-68/11/2018 18:00:0022/11/2018 18:00:006-2 / 6-26/11/2018 20:30:0023/10/2018 19:45:0014/11/2018 20:30:0013/11/2018 19:30:00
9010003Cristina H/Belen Rodr23/10/2018 17:00:008/11/2018 18:00:009/11/2018 18:30:0026/10/2018 18:15:0023/11/2018 18:00:0016/11/2018 18:15:007-5 / 7-67/11/2018 19:30:00
9110003Iratxe Per/Laura Roca8/11/2018 19:00:0022/11/2018 18:00:009/11/2018 18:30:005/11/2018 15:30:0030/11/2018 18:00:0015/11/2018 19:00:007-6 / 0-6 / 9-8
9211003Gemma & Anna14/11/2018 19:45:002-6 / 2-626/10/2018 18:15:005/11/2018 15:30:009/11/2018 19:00:000-6 / 9-7 / 9-118/11/2018 11:00:00
9300000Lourdes Ag/Maria José6/11/2018 20:30:0023/11/2018 18:00:0030/11/2018 18:00:0026/10/2018 20:30:0016/11/2018 19:00:0015/11/2018 20:30:00
9401000Gemma Verg/Susana Moy2-6 / 1-623/10/2018 19:45:0016/11/2018 18:15:0015/11/2018 19:00:009/11/2018 19:00:0026/10/2018 20:30:0010/11/2018 10:00:008/11/2018 19:30:00
9502000Maria jose/Elena Garc7/11/2018 19:15:0014/11/2018 20:30:005-7 / 6-76-0 / 7-9 / 1-916/11/2018 19:00:0010/11/2018 10:00:0021/11/2018 19:45:00
9602000Rebeca Mal/Laia Farre1-6 / 0-613/11/2018 19:30:007/11/2018 19:30:006-7 / 6-0 / 8-918/11/2018 11:00:0015/11/2018 20:30:008/11/2018 19:30:0021/11/2018 19:45:00


Grupo 13
GPENPTEquipMireia Bar/Cristina RNadia Vela/Salva VergAnna Cano /Maribel ArClara Reyero-Ruth HerguidoGemma Balt/Mariona BoGerard Peñ/Julian PeñLourdes Mi/Pere CasasNatalia Pe/Mari López
9710003Mireia Bar/Cristina R25/10/2018 19:30:005/11/2018 16:30:008/11/2018 18:15:0012/11/2018 20:30:0019/11/2018 19:30:0016/11/2018 20:15:006-2 / 6-2
9810003Nadia Vela/Salva Verg25/10/2018 19:30:009/11/2018 20:15:0015/11/2018 20:30:0022/11/2018 19:30:008/11/2018 19:30:0013/11/2018 20:45:007-5 / 6-3
9900000Anna Cano /Maribel Ar5/11/2018 16:30:009/11/2018 20:15:0022/11/2018 18:15:008/11/2018 20:30:0025/10/2018 20:45:0023/11/2018 19:45:0012/11/2018 19:15:00
10000000Clara Reyero-Ruth Herguido8/11/2018 18:15:0015/11/2018 20:30:0022/11/2018 18:15:007/11/2018 19:15:0024/10/2018 19:45:0020/11/2018 18:15:00
10100000Gemma Balt/Mariona Bo12/11/2018 20:30:0022/11/2018 19:30:008/11/2018 20:30:007/11/2018 19:15:0024/10/2018 19:30:009/11/2018 19:45:005/11/2018 20:15:00
10200000Gerard Peñ/Julian Peñ19/11/2018 19:30:008/11/2018 19:30:0025/10/2018 20:45:0024/10/2018 19:30:007/11/2018 20:00:0013/11/2018 19:30:00
10300000Lourdes Mi/Pere Casas16/11/2018 20:15:0013/11/2018 20:45:0023/11/2018 19:45:0024/10/2018 19:45:009/11/2018 19:45:007/11/2018 20:00:00
10402000Natalia Pe/Mari López2-6 / 2-65-7 / 3-612/11/2018 19:15:0020/11/2018 18:15:005/11/2018 20:15:0013/11/2018 19:30:00


Grupo 14
GPENPTEquipNuria Mend/Eva De La Gretchens /Ariadna SaMarta Angl/Fran ChicaSheila Mor/Zoila MoreNuria Pons/Pilar UreñNuria rued/Ana MartinOlga Sanchez - Romina FuséAsun Armil/Mercedes R
10521006Nuria Mend/Eva De La 7/11/2018 20:45:004-6 / 1-65/11/2018 17:15:0020/11/2018 20:00:0026/10/2018 18:00:006-3 / 6-16-2 / 6-0
10610003Gretchens /Ariadna Sa7/11/2018 20:45:0014/10/2018 19:00:006/11/2018 21:15:0021/11/2018 20:30:0012/11/2018 20:30:006-1 / 6-4
10710003Marta Angl/Fran Chica6-4 / 6-114/10/2018 19:00:0016/11/2018 17:45:0026/10/2018 17:45:009/11/2018 18:00:007/11/2018 18:00:0023/10/2018 19:30:00
10810003Sheila Mor/Zoila More5/11/2018 17:15:0016/11/2018 17:45:0012/11/2018 21:30:006-2 / 6-323/11/2018 18:00:0024/10/2018 16:00:00
10900000Nuria Pons/Pilar Ureñ20/11/2018 20:00:006/11/2018 21:15:0026/10/2018 17:45:0012/11/2018 21:30:0023/10/2018 21:00:009/11/2018 18:00:005/11/2018 21:30:00
11001000Nuria rued/Ana Martin26/10/2018 18:00:0021/11/2018 20:30:009/11/2018 18:00:002-6 / 3-623/10/2018 21:00:0031/10/2018 17:45:0013/11/2018 18:15:00
11101000Olga Sanchez - Romina Fusé3-6 / 1-612/11/2018 20:30:007/11/2018 18:00:0023/11/2018 18:00:009/11/2018 18:00:0031/10/2018 17:45:0019/11/2018 18:15:00
11202000Asun Armil/Mercedes R2-6 / 0-61-6 / 4-623/10/2018 19:30:0024/10/2018 16:00:005/11/2018 21:30:0013/11/2018 18:15:0019/11/2018 18:15:00


Grupo 15
GPENPTEquipAntoni Tom/Marta MansMarta Baig/Veronica MGabriela G/Ines CalasOlga Torra/Eva SegarrSandra Fer/ISABEL NevVanesa Ram/Jordi FolcNeus Lucas/Nuria Luca
11310003Antoni Tom/Marta Mans24/10/2018 21:00:0026/11/2018 20:30:0012/11/2018 21:15:007/11/2018 21:30:005/11/2018 21:30:006-1 / 6-3
11410003Marta Baig/Veronica M24/10/2018 21:00:0028/10/2018 10:30:0021/11/2018 20:45:009/11/2018 21:00:006-7 / 6-3 / 9-25/11/2018 21:30:00
11500000Gabriela G/Ines Calas26/11/2018 20:30:0028/10/2018 10:30:006/11/2018 21:30:0013/11/2018 21:30:0022/11/2018 20:00:0027/10/2018 10:30:00
11600000Olga Torra/Eva Segarr12/11/2018 21:15:0021/11/2018 20:45:006/11/2018 21:30:0010/10/2018 19:30:00
11700000Sandra Fer/ISABEL Nev7/11/2018 21:30:009/11/2018 21:00:0013/11/2018 21:30:0029/10/2018 21:30:0026/11/2018 21:00:00
11801000Vanesa Ram/Jordi Folc5/11/2018 21:30:007-6 / 3-6 / 2-922/11/2018 20:00:0029/10/2018 21:30:0012/11/2018 21:15:00
11901000Neus Lucas/Nuria Luca1-6 / 3-65/11/2018 21:30:0027/10/2018 10:30:0010/10/2018 19:30:0026/11/2018 21:00:0012/11/2018 21:15:00